Kolorowo na wiosnę

Cześć wszystkim!
W końcu zawitała do nas wiosna, żyć nie umierać! Każdy w lepszym humorze i jest co robić. Nie wiem jak Wam, ale wiosna kojarzy mi się z kolorami. Myślę, że jest to intensywny czas dla każdego z nas i dodanie sobie pewności siebie poprzez ubranie kolorowego OOTD idealnie będzie nam sprzyjać. Osoby, które niekoniecznie lubią „nosić się” w kolorach zachęcam, aby wprowadziły chociaż małe drobiazgi w różnych barwach. Najlepiej kiedy nosimy coś co dodaje nam energii, łączenie kilku kolorów jest zdecydowanie IN.
Tym razem postawiłam na coś trochę wybiegającego poza mój codzienny styl. Nie ukrywam, że rzadko ubieram się w tyle kolorów na raz, ale po prostu taki miałam humor. Chyba zacznę częściej je ubierać… Nikt mi nie powie, że nasz wygląd zewnętrzny chociaż w małym stopniu nie wpływa na nasze samopoczucie. Każdy lubi czuć się dobrze i wyglądać pięknie. Każdy chce czuć się doceniony i pochwalony, ale nie oceniany. Zauważyłam, że w naszym środowisku coraz więcej osób zaczyna przełamywać bariery narzuconego nam stylu i ubiera się po swojemu, co mnie bardzo cieszy!
Jeśli obserwujecie mój instagram (hutnez) to pokazywałam ostatnio moje nowe żółte okularki, które zdecydowanie są moim ulubieńcem. Długa, męska, luźna, czerwona bluza, a pod nią schowane zielone body. Zależało mi, aby dodać więcej koloru, dlatego zdecydowałam się ubrać je pod spód. Kto z Was lubi kombinować z łączeniem kolorów?
Miłego oglądania!

FB: https://www.facebook.com/hutnez/

Close Menu