HUTNEZ

HUTNEZ

Cześć wszystkim, witam na nowej stronie!
Ten post jak i zdjęcia w nim są dla mnie wyjątkowe. Trzymałam je specjalnie na tą okazję.
Na pierwszy rzut oka stylizacja może wydawać się całkiem prosta. All white no i przepasana w pasie koszula. Jeśli się przyjrzysz jest w niej trochę różnorodności. Każda część garderoby jest w innym stylu. Każdy element jest częścią mnie i mojego sposobu bycia. Nie zawsze każdemu podoba się takie łączenie, ale to ja mam się w tym dobrze czuć.
W tym outficie przedstawiam Wam połączenie stylu sportowego z elgenacją i latami 80/90. Szerokie ramiona debiutowały w latach 80 kiedy to kobiety chciały podkreślić wcięcie w talii. Bardzo rzadko noszę dekolt, ale te body to wyjątek. Uważam, że idealnie wpasowały się moje Nike wraz z kontrastującą koszulą w kratę, która nadaje charakter całej stylizacji i wprowadza mały chaos. Sportowe obuwie to u mnie podstawa, kocham je. Do całej stylizacji dobrałam szare okulary rodem z początku lat 90, nie za duże, nie za małe. Biały wiązany choker to biżuteria z charakterem, dość nietuzinkowa.
Biały kolor podobno pogrubia, może i tak, ale najważniejsze aby czuć się wyjątkowo w tym co się nosi.
Jeśli nie jesteś przekonana do danego elementu ubrania, warto spróbować i przymierzyć, może akurat będzie idealnie leżeć i się w tym zakochasz! Ja tak miałam z moimi białymi body, które teraz staram się zakładać tak często jak tylko mogę 😉
Pozdrawiam Wszystkich mocno!

Close Menu